Apsilankyti www.goldenmoments.lt >>>
2016
Tel. +370 698 22810,    info@aeronautica.lt
Apie mus Atmintinė skrendantiems oro balionu Apie oro balionus Kontaktai Fotogalerija  
 
Skrydis
oro balionu

89 €/asm.
Skrydis oro balionu dviems ROMANTIŠKOJI PORELĖ
399 €
Grupės
asmenų skrydis

nuo 79 €/asm.
 
   
 

Grįžti į pradžią / Atmintinė skrendantiems oro balionu

PASIRUOŠIMO SKRYDŽIUI IR SKRYDŽIO ORO BALIONU INSTRUKCIJA

Kiekvienas bent kartą išvydęs žemę iš oro baliono pintinės įgauna nepamirštamų įspūdžių ir puikių emocijų. Kad skrydis būtų išties saugus ir suteiktų nuostabų laisvės pojūtį, turėtumėte žinoti keletą niuansų:

Oro balionais vasarą paprastai skraidoma ryte (5.00 – 9.00 val.), kol dar neprasidėję termikai (vertikaliosios oro sroves), ir vakare (18.00 – 21.00 val.), kai termikai nurimsta. Rudenį – pavasarį rytiniai skrydžiai prasideda šiek tiek vėliau (8:00 val. ryto), o vakariniai anksčiau (16:00 val.).

Skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai metereologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau dažnai išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą skrydis saugumo sumetimais gali būti atšauktas.

Skrydis oro balionu vidutiniškai trunka apie valandą, tačiau visa procedūra (su pasiruošimu skrydžiui, instruktažu, baliono surinkimu ir t.t.) trunka apie 3-4 val.

Vienu oro balionu paprastai skrenda 3-5 keleiviai. Jei Jūs norėtumėte skristi balionu be pašalinių žmonių, turėtumėte tai iš anksto aptarti su skrydžio organizatoriais.

Skrendantį oro balioną lydi automobilis,  su kuriuo nuolat palaikomas radijo ryšys. Po skrydžio automobilis grąžina oro balioną ir keleivius į susitikimo vietą.

Atvažiavus į starto vietą, pilotas paprašys Jūsų padėti paruošti balioną skrydžiui, žinoma, jei Jūs sutinkate ir esate tam pasiruošę. Jei Jūs turite sveikatos sutrikimų ar esate nėščia, geriausia dėl skrydžio iš anksto pasitarti su gydytoju. Bet kuriuo atveju apie savo sveikatos sutrikimus ar nėštumą Jūs privalote informuoti pilotą.

Ruošiantis skrydžiui ir skrydžio metu geriausia vilkėti kelnes, striukę ar marškinius ilgomis rankovėmis (pageidautina nedegios medžiagos) avėti storapadžiais batais, turėti odines pirštines. Rytais paprastai būna šlapia žolė, todėl patogesni yra aukšti guminiai batai. Vakarais nusileidimo vietoje gali būti daug uodų, todėl patogiau jausitės su marškiniais ilgomis rankovėmis. Ruošiantis skrydžiui, skrydžio metu ar po nusileidimo galite šiek tiek išsitepti, tad labai neišsipuoškite. Kai kurių balionų krepšiai yra pakankamai žemi, todėl pravartu turėti kepurę, kuri apsaugotų nuo degiklių karščio.

Draudžiama prieš skrydį ir skrydžio metu vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas, rūkyti;

Kylant aukštyn, oro temperatūra mažėja 6,5 laipsnio per kilometrą. Jūs skrisite ne aukščiau nei 1 km aukštyje.

Skrydžiui savo atsakomybe galite pasiimti fotoaparatą ar vaizdo kamerą. Rekomenduojame juos įdėti į minkštus dėklus, kurie apsaugotų aparatūrą nuo galimų mechaninių pažeidimų nusileidimo metu. Už savo daiktus prieš skrydį, skrydžio metu ir po skrydžio yra atsakingi keleiviai.

Prieš pat skrydį oro baliono pilotas instruktuoja keleivius. Turėtumėte būti atidūs instruktažo metu. Nesikuklinkite paklausti, jei kas nors neaišku. Piloto nurodymai, susiję su skrydžiu, Jums yra privalomi. Jūs turėtumėte būti dėmesingas (a) pilotui viso skrydžio metu.

 
Grįžti į viršų
 
  
       
IDEAFORMUS interneto projektai